Free cookie consent management tool by TermsFeed Aktualności -Techniart

Producent materiałów na bazie żywic epoksydowych oraz poliuretanowych

Zadzwoń:+46 857 83 94
Menu

Długi weekend majowy!!

Uprzejmie informujemy, że w poniedziałek 2 maja 2022 nasza firma będzie zamknięta. Prosimy o uwzględnienie tego faktu przy planowaniu zamówień i dostaw naszych materiałów. Zapraszamy do kontaktu 4 maja i życzymy wszystkim udanej majówki.

7 stycznia 2022r.

Szanowni Klienci, informujemy, że 7 stycznia 2022 r w piątek nasza firma będzie zamknięta. Prosimy o uwzględnienie tego w planowaniu zamówień i kontaktu z nami. Zapraszamy do zakupów w sklepie internetowym skleptechniart.pl lub kontakt po długim weekendzie.

Najlepsze życzenia

Najserdeczniejsze życzenia szczęśliwych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności i sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku.

Boże Ciało – długi weekend

Informujemy, że w dniach 3.06-6.06.2021 biuro TECHNIArt będzie nieczynne. Nie będą w tym czasie realizowane zamówienia ani wysyłki. Zapraszamy w poniedziałek 7 czerwca od godziny 8:00. Prosimy o uwzględnienie tego w planowaniu zamówień.

⚫ BLACK WEEKEND ⚫

Zapraszamy na zakupy do naszego e-sklepu.  -30% na wszystkie żywice, barwione kruszywa kwarcowe oraz marmury. Startujemy 27 listopada o 12:00.  

Długi weekend czerwcowy

Informujemy, że w piątek 12 czerwca nie pracujemy. Prosimy o uwzględnienie tego przy planowaniu zamówień. Zapraszamy ponownie od poniedziałku 15 czerwca. Życzymy udanego weekendu.

30% rabatu!!! Black Weekend www.skleptechniart.pl

Black Weekend. Zapraszamy na zakupy do naszego e-sklepu. Od piątku 29.11 do niedzieli 1.12. wszystkie nasze żywice oraz barwione kruszywa kwarcowe w e-sklepie -30%. Jeśli wolisz zamów produkty ze e-sklepu mailem (biuro@techniart.pl) a w temacie wpisz hasło: BLACK WEEKEND 30%. Promocja dotyczy tylko produktów i cen ze sklepu internetowego TECHNIArt.

zywica-na-balkon-przyklad-wykonczenia-zblizenie

Posadzka na balkonie

System poliuretanowy TECHNIART FLOOR SYSTEM 500 PU z płatkami dekoracyjnymi wykończony matowym lakierem odpornym na promieniowanie UV TECHNIPLAST 1000 to idealne rozwiązanie na balkon lub taras. Bardzo dobre parametry techniczne takiej posadzki oraz wysoka estetyka sprawiają, że jest to bardzo popularne rozwiązanie. Realizacja posadzki wykonana przez naszego autoryzowanego wykonawcę MULTI-FLOOR.

Żywica TECHNIPLAST 500 PU UVR-T

Techniplast 500 PU UVR -T  to bezbarwna wysoce elastyczna żywica poliuretanowa o zwiększonej odporności na promieniowanie UV i inne czynniki atmosferyczne. Do wykonywania posadzek oraz zabezpieczeń z wykorzystaniem kolorowego kruszywa kwarcowego i naturalnych kamieni marmurowych np. w systemach typu „kamienny dywan”. Do zastosowań zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Teraz dostępna w nowych opakowaniach: 3kg, […]

nawierzchnia z zywicy podloga

Geberit

Autoryzowany wykonawca TECHNIArt FLOOR SYSTEM firma MULTI-FLOOR zakończyła wykonywanie prac w zakładach Geberit w Ozorkowie w technologii TECHNIArt FLOOR SYSTEM 400. Powierzchnia wykonanych posadzek to 12000 m2.

posadzka-parking-podziemny

Posadzki w MCX

Nasz autoryzowany wykonawca firma MULTI-FLOOR wykonała posadzki w technologii TECHNIArt FLOOR SYSTEM 200 z wykończeniem żywicą strukturalną TECHNIPLAST 200 STR w garażu budynku spółki MCX przy ul. Gotarda w Warszawie. Powierzchnia prac 2000 m2.

BLACK FRIDAY -30%

Skorzystaj z wyjątkowej oferty na nasze produkty w piątek 23 listopada. Wszystkie żywice i barwione kruszywa kwarcowe -30%. Złóż zamówienie w naszym e-sklepie lub wyślij na adres biuro@techniart.pl w temacie wpisując hasło Black Friday 30%. Oferta Black Friday dotyczy tylko cen z naszego e-sklepu. Zapraszamy na zakupy.

jak-wyglada-posadzka-zywiczna-w-parkingu

Posadzki żywiczne TECHNIArt ul. Egejska

Kolejna realizacja na naszych materiałach. Nasz autoryzowany wykonawca firma MULTI-FLOOR wykonała posadzkę w garażu budynku mieszkalnego przy ul. Egejskiej w Warszawie o łącznej powierzchni 1800 m2. Prace zostały wykonane w technologii TECHNIArt FLOOR SYSTEM 200. Jest to system z barwionej żywicy epoksydowej z zastosowaniem naturalnego kruszywa kwarcowego. Z uwagi na swoje właściwości i parametry techniczne, […]

2 listopada nie pracujemy

Szanowni Klienci, informujemy, że w piątek 2 listopada nasza firma będzie nieczynna. Uprzejmie prosimy o uwzględnienie tego faktu przy planowaniu zamówień.