Free cookie consent management tool by TermsFeed Kruszywa naturalne i barwione najwyższej jakości -Techniart

Producent materiałów na bazie żywic epoksydowych oraz poliuretanowych

Zadzwoń:+46 857 83 94
Menu

Naturalne kruszywa kwarcowe i dolomitowe mają najwyższą jakość i czystość, zapewnioną w procesie wielokrotnego opłukiwania, suszenia ogniowego i precyzyjnego rozsiewania. Gwarantuje to wysokie parametry techniczne oraz jakościowe naszych produktów. Jeśli chodzi o kruszywa, cena jest zależna od rodzaju i ilości, jednak zapewniamy, że jest konkurencyjna. Zachęcamy do odwiedzenia poszczególnych podstron:

– Kruszywa naturalne cena
– Kruszywa barwione cena
– Kruszywa marmurowe cena

Kruszywa kwarcowe naturalne

Nadają się do piaskowania, w roli wypełniacza w nawierzchniach sportowych, na bocznicach kolejowych, do posypywania ulic i chodników, czy jako antypoślizgowa posypka na ścieżkach rowerowych oraz pieszych. Są również używane do wykonywania bądź wzmacniania posadzek, jak również do produkcji parapetów, tynków czy zlewozmywaków.

Kruszywa kwarcowe barwione

Nie reagują z żywicami akrylowymi, poliestrowymi, poliuretanowymi i epoksydowymi, są odporne chemicznie i posiadają niewielką nasiąkliwość. Mają niemal idealnie sferyczne kształty, a ich zawartość to blisko 100% czystego kwarcu. Barwa jest stabilna i powtarzalna w całym kruszywie z racji na starannie wyselekcjonowane pigmenty.

Kruszywa dolomitowe naturalne

Odporne na środki chemiczne, warunki atmosferyczne, czyszczenie, ścieranie i zmywanie. Cechujące się niewielką nasiąkliwoscią materiałową, doskonałą jakością i czystością surowca. Wyróżnia je atrakcyjny, łamany kształt ziarna. Stosuje się je w tynkach, dekoratorstwie czy w ogrodnictwie.

Kruszywa dolomitowe barwione

Barwione żywicą epoksydową bądź żywicą poliuretanową, nie posiadają niepożądanej reaktywności z żywicą akrylową, poliestrową, poliuretanową czy epoksydową. Są odporne na promienie UV. Mamy możliwość wyprodukowania materiału właściwie w dowolnym kolorze.

Kruszywa marmurowe

Dostępne w wielu kolorach, idealne do wykonywania kamiennych dywanów z użyciem żywicy epoksydowej bądź poliuretanowej. Kruszywa marmurowe wykonane są z cennego kamienia dekoracyjnego, który od lat zajmuje należną mu pozycję w budownictwie.

Zaopatrujemy Klientów z całej Polski

Wysokiej jakości kruszywa – Warszawa (Mazowieckie), Szczecin (Zachodniopomorskie), Toruń (Kujawsko-Pomorskie), Wrocław (Dolnośląskie), Zielona Góra (Lubuskie), Białystok (Podlaskie), Kraków (Małopolskie), Lublin (Lubelskie), Łódź (Łódzkie), Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie), Bydgoszcz (Kujawsko-Pomorskie), Gdańsk (Pomorskie), Gorzów Wielkopolski (Lubuskie), Katowice (Śląskie), Kielce (Świętokrzyskie), Opole (Opolskie), Poznań (Wielkopolskie), Rzeszów (Podkarpackie)