Free cookie consent management tool by TermsFeed O nas -Techniart

Producent materiałów na bazie żywic epoksydowych oraz poliuretanowych

Zadzwoń:+46 857 83 94
Menu

O nas w liczbach

1

z największych
firm w Polsce

20

tysięcy
sprzedanych produktów

30

lat
doświadczenia

50

tysięcy
zadowolonych klientów

Długoletnie doświadczenie w branży, najnowocześniejsza technologia produkcji, ugruntowana przez lata współpraca z najlepszymi światowymi dostawcami surowców sprawia, że dostarczamy naszym Klientom profesjonalne produkty o najwyższych parametrach technicznych i jakościowych.

 

Wykonane w naszej technologii posadzki z uwagi na dużą odporność mechaniczną, chemiczną oraz termiczną znajdują zastosowanie we wszelkiego rodzaju obiektach przemysłowych takich jak: hale produkcyjne, zaplecza i pomieszczenia techniczne, magazyny powierzchniowe, garaże i parkingi wielostanowiskowe. Dzięki wysokiej estetyce z powodzeniem mogą być również wykonywane w obiektach użyteczności publicznej, sklepach czy salonach samochodowych itp.
W naszej ofercie posiadamy zarówno gotowe systemy posadzkowe jak również bezbarwne i pigmentowane żywice epoksydowe oraz poliuretanowe, materiały pomocnicze oraz narzędzia i akcesoria niezbędne do wykonywania posadzek co pozwala nam na kompleksowe zaopatrzenie Klientów.

kruszywo-barwione-czerwone

Naszym Klientom zapewniamy profesjonalną i sprawną obsługę oraz szybką realizację zamówień – co zostało potwierdzone wdrożonym w 2009 roku systemem zarządzania jakością sprzedaży oraz certyfikatem ISO 9001:2015.

Nasi pracownicy służą swą wiedzą techniczną i długoletnim doświadczeniem zarówno na etapie doboru odpowiednich rozwiązań technologicznych jak również realizacji prac.

Najwyższą jakość naszych usług oraz materiałów potwierdzają setki tysięcy m2 wykonanych w naszych technologiach posadzek oraz bardzo duże grono usatysfakcjonowanych i zadowolonych Klientów, które stale się powiększa.

Kierując się ideą stałego rozwoju wciąż pracujemy nad poszerzeniem naszej oferty poprzez wprowadzanie nowych produktów i rozwiązań technologicznych.

kruszywo-barwione