Free cookie consent management tool by TermsFeed Filmy -Techniart

Producent materiałów na bazie żywic epoksydowych oraz poliuretanowych

Zadzwoń:+46 857 83 94
Menu

Jak odświeżyć pomieszczenie techniczne za pomocą żywicy epoksydowej zasypywanej płatkami?

Poradnik dla wszystkich majsterkowiczów, w którym przedstawiamy, jak wykonać powłokę malarską z barwionej wodnej dyspersji z żywicy epoksydowej. To świetny sposób na odświeżenie piwnicy, małego warsztatu lub pomieszczenia technicznego. Wynika to z dużej odporności stosowanego materiału na podwyższoną wilgotność. W opisie filmu znajduje się spisana instrukcja, więc w razie potrzeby, szybko można zajrzeć do potrzebnego […]

Jak wykonać posadzkę z żywicy poliuretanowej metodą wylewaną?

Poradnik dla wszystkich majsterkowiczów, w którym przedstawiamy, jak wykonać posadzkę wykonaną metodą wylewaną. Całość procesu opisana jest pod filmem, więc po zapoznaniu się z filmem, można traktować ją jako swoistą „ściągawkę”. Umieściliśmy tam również linki do produktów w naszym sklepie, które są niezbędne do wykonania posadzki tą techniką.  

Jak wykonać posadzkę z żywicy poliuretanowej, zasypywaną kolorowymi płatkami?

Poradnik dla wszystkich majsterkowiczów, w którym przedstawiamy to, jak wykonać cienko powłokową posadzkę poliuretanową wykonywaną techniką malarską zasypywaną kolorowymi płatkami. Dodatkowo, w opisie znaleźć można instrukcję dotyczącą prezentowanych w filmie etapów, żeby żaden szczegół nie umknął. Umieściliśmy tam także linki do poszczególnych produktów w naszym sklepie, które przydadzą się do wykonania zadania.  

Jak wykonać posadzkę z żywicy epoksydowej, zasypywaną kolorowymi płatkami?

Poradnik dla wszystkich majsterkowiczów, z którego możecie dowiedzieć się, jak wykonać cienko powłokową posadzkę epoksydową wykonywaną techniką malarską zasypywaną kolorowymi płatkami. Opis poszczególnych etapów znajdziecie pod filmem – umieściliśmy tam również linki do produktów w naszym sklepie, które są potrzebne do wykonania tego rodzaju posadzki.  

Jak odświeżyć piwnicę lub pomieszczenie techniczne za pomocą żywicy epoksydowej

Poradnik dla wszystkich majsterkowiczów, w którym pokazujemy, jak utworzyć powłokę malarską z barwionej wodnej dyspersji z żywicy epoksydowej. To dobry sposób na odświeżenie piwnicy, małego warsztatu lub pomieszczenia technicznego. Dzięki zastosowaniu tej techniki podłoże będzie bardziej odporne na wilgotność. W opisie filmu znajduje się dokładna instrukcja dotycząca wszystkich etapów, jakie należy wykonać, jak również linki do […]

Jak wykonać posadzkę z żywicy poliuretanowej, zasypywaną barwionym piaskiem?

Poradnik dla wszystkich majsterkowiczów, w którym przedstawiamy proces powstawania cienko powłokowej posadzki wykonywanej techniką malarską, zasypywanej suszonym ogniowo piaskiem kwarcowym barwionym. W opisie filmu umieściliśmy wersję tekstową, więc nie trzeba przewijać materiału, jeśli coś umknie. Dodatkowo pod filmem znajdują się również linki do poszczególnych produktów w naszym sklepie, które są niezbędne do wykonania prezentowanej posadzki.  

Jak wykonać posadzkę z żywicy epoksydowej, zasypywaną barwionym piaskiem

Poradnik dla wszystkich majsterkowiczów, w którym przedstawiamy, jak wykonać cienko powłokową posadzkę wykonywaną techniką malarską, zasypywaną suszonym ogniowo barwionym piaskiem kwarcowym. W opisie samego filmu znajdziecie dokładną instrukcję dotyczącą wszystkich pokazanych etapów, jak również linki do potrzebnych produktów, które możecie znaleźć w naszym sklepie.  

Jak wykonać posadzkę z barwionej żywicy poliuretanowej z naturalnym kruszywem?

Poradnik dla wszystkich majsterkowiczów, z którego dowiecie się, jak przygotować cienko powłokową posadzkę wykonywaną techniką malarską, zasypywaną suszonym ogniowo piaskiem kwarcowym naturalnym. Spokojnie, po obejrzeniu filmu, dokładny opis czynności znajdziecie tuż pod nim, więc nie trzeba się martwić o przewijanie. Umieściliśmy tam również linki odnoszące do potrzebnych do wykonania posadzki produktów, które znajdziecie w naszym […]

Jak wykonać posadzkę z barwionej żywicy epoksydowej z naturalnym kruszywem?

Poradnik dla wszystkich majsterkowiczów, z którego dowiecie się, jak wykonać cienko powłokową posadzkę wykonywaną techniką malarską, zasypywaną suszonym ogniowo piaskiem kwarcowym naturalnym. Dodatkowo pod filmem umieściliśmy opis wszystkich etapów, które należy wykonać, jak również garść przydatnych linków odnoszących do potrzebnych produktów.