Free cookie consent management tool by TermsFeed Posadzki W Obiektach Użyteczności PubliczejTechniart

Producent materiałów na bazie żywic epoksydowych oraz poliuretanowych

Zadzwoń:+46 857 83 94
Menu
TECHNIART FLOOR SYSTEM 200 AQ

Posadzki na parkingach

TECHNIART FLOOR SYSTEM 200 AQ

Zestaw wyrobów na bazie pigmentowanej wodnej dyspersji żywicy epoksydowej do zabezpieczania podłoża,  wykonywania powłok techniką malarską oraz zasypywanych naturalnym kruszywem kwarcowym lub kolorowymi płatkami dekoracyjnymi. System paroprzepuszczalny, bezrozpuszczalnikowy, bezzapachowy i  łatwy w aplikacji. Dostępny w wielu atrakcyjnych kolorach. Do zastosowań zarówno przemysłowych jak i domowych.

Posadzki na parkingach

TECHNIART FLOOR SYSTEM 200

Zestaw wyrobów na bazie pigmentowanej żywicy epoksydowej do wykonywania posadzek oraz powłok techniką malarską, wylewaną a także zasypywanych naturalnym kruszywem kwarcowym lub kolorowymi płatkami dekoracyjnymi. System bezrozpuszczalnikowy, łatwy w aplikacji, dostępny w atrakcyjnej kolorystyce. W zależności od wariantu znajduje swoje zastosowanie zarówno w obiektach parkingowych, garażowych jak przemysłowych czy użyteczności publicznej.

Posadzki przemysłowe

TECHNIART FLOOR SYSTEM 400

Zestaw wyrobów na bazie bezbarwnej żywicy epoksydowej do wykonywania posadzek oraz zabezpieczeń z wykorzystaniem kolorowego kruszywa kwarcowego a także do sporządzania zapraw, jastrychów oraz warstw gruntująco-wyrównawczych i naprawczych. Z uwagi na zastosowanie w systemie barwionego kruszywa kwarcowego w atrakcyjnej kolorystyce jest to rozwiązanie o wysokich parametrach technicznych oraz bardzo estetyczne. Znajduje zastosowanie we wszelkiego rodzaju obiektach przemysłowych czy użyteczności publicznej.

Posadzki na parkingach

TECHNIART FLOOR SYSTEM 500 PU

Zestaw wyrobów poliuretanowych do wykonywania wysoko elastycznych posadzek oraz zabezpieczeń mostkujących rysy podłoża z wykończeniem jednobarwnym z wykorzystaniem naturalnego kruszywa kwarcowego oraz wielobarwnym z wykorzystaniem kolorowego kruszywa kwarcowego. Z uwagi na odporność na promieniowanie UV oraz inne warunki atmosferyczne nadaje się do zastosowań zewnętrznych.