Ręcznie robione bransoletki z żywicy

Ręcznie robione bransoletki z żywicy

Żywica to materiał, który od dawna znajduje zastosowanie w branży budowlanej, a ostatnio jest również wykorzystywany w jubilerstwie. Za pomocą żywicy możesz stworzyć bardzo wiele różnorodnych wyrobów jubilerskich w tym m.in. bransoletki z żywicy ręcznie robione. 

W naszym asortymencie znajdziesz wysokiej jakości żywicę, z której możesz stworzyć unikatową własną biżuterię. Te wyjątkowe projekty z pewnością zachwycą wielu.  

Spis treści:

  1. Ręcznie robione bransoletki z żywicy
  2. Jak zrobić bransoletkę z żywicy?
  3. Inne zastosowania żywicy

Ręcznie robione bransoletki z żywicy 

Bransoletki z żywicy ręcznie robione cieszą się coraz większą popularnością wśród kobiet. Ręcznie robiona biżuteria zachwyca swoją niepowtarzalnością i oryginalnością. Wyjątkowość bransoletek z żywicy polega na tym, że nigdy nie spotkasz dwóch identycznych egzemplarzy. Za każdym razem, gdy będziesz patrzeć na swoją bransoletkę, pomyślisz, że jest ona jedyna w swoim rodzaju.  

Taka bransoletka to również doskonały pomysł na prezent. Przecież nic nie cieszy bardziej niż produkty ręcznie robione z miłością. Osoba obdarowana z pewnością poczuje się wyjątkowo! 

Jak zrobić bransoletkę z żywicy? 

Bransoletka z żywicy- jak zrobić? Stworzenie samemu bransoletki z żywicy epoksydowej przede wszystkim wymaga skupienia i staranności. Na początku należy dokładnie przeczytać zasady użytkowania żywicy umieszczone na opakowaniu, gdzie znajdują się informacje mówiące o tym, jak odpowiednio wymieszać żywicę z utwardzaczem, aby powstała jednolita masa w odpowiednich proporcjach. Dodatkowo do przygotowania samemu bransoletki potrzebna będzie forma silikonowa w odpowiednim rozmiarze, pojemniki do wymieszania żywicy, drewniane patyczki do mieszania, okulary i rękawiczki ochronne. Mogą również przydać się wybrane ozdoby, które będzie można zatopić w żywicy.  

Po wymieszaniu żywicy z utwardzaczem w stosunku 2:1, odstawiamy ją na chwilkę i później umieszczamy w sylikonowej formie. Po napełnieniu form możemy żywicę ozdobić drobnymi materiałami, według własnych upodobań. Gdy żywica się utwardzi, bransoletka jest gotowa do użytku. Wykonaj sam bransoletkę z żywicy i ciesz się jej pięknem! 

Inne zastosowania żywicy 

Żywica może znaleźć szerokie zastosowanie, dzięki temu jest tak chętnie wykorzystywana. Nie wiesz jak ją stosować? Nie martw się, pomożemy Ci odpowiednio wykorzystać żywicę. Z tych artykułów dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć na temat żywicy i jej zastosowania.  

  • Jak zrobić rzeczny stół drzewny?  

https://skleptechniart.pl/blog/poradnik-zrob-to-sam/zywica-epoksydowa-bezbarwna-rzeczny-stol-czesc-1 

https://skleptechniart.pl/blog/poradnik-zrob-to-sam/zrob-to-sam-posadzka-poliuretanowa-na-tarasie 

https://skleptechniart.pl/blog/poradnik-zrob-to-sam/twoja-wymarzona-posadzka-do-garazu-w-6ciu-prostych-krokach 

https://skleptechniart.pl/blog/poradnik-zrob-to-sam/frezowanie-betonu-przed-instalacja-posadzki 

  • Do czego służy i jak poprawnie użyć farbę epoksydową?  

https://skleptechniart.pl/blog/poradnik-zrob-to-sam/czym-jest-farba-epoksydowa-i-do-czego-sluzy 

https://skleptechniart.pl/blog/poradnik-zrob-to-sam/stol-z-zywicy-jak-zrobic-ten-wyjatkowy-mebel