Niepowtarzalne naszyjniki i wisiorki z żywicy

Niepowtarzalne naszyjniki i wisiorki z żywicy

Obecnie biżuteria tworzona z żywicy stała się bardzo popularna i zawładnęła sercami kobiet. Można wykonać z niej różnorodne elementy, bez żadnych ograniczeń. Naszyjniki z żywicy i wisiorki to jedne z najczęściej wybieranych elementów biżuterii, które doskonale zdobią stylizację.   

Ich prosta forma sprawia, że naszyjniki i wisiorki z żywicy pasują do każdej kreacji. Mogą być noszone na co dzień, jak i na wyjątkowe okazje. Ta niepowtarzalna biżuteria jest również bardzo elegancka i pełna wdzięku, dlatego tak wiele kobiet ją uwielbia. Dodatkowo fakt, że każdy element jest ręcznie wykonywany, sprawia, że biżuteria z żywicy jest jedyna w swoim rodzaju. Nigdzie nie znajdziesz dwóch tych samych egzemplarzy naszyjników czy wisiorków. To sprawia, że skrywają one w sobie pewną tajemnicę i mogą symbolizować dla każdej osoby coś innego. Dzięki temu warto się zdecydować na ten rodzaj biżuterii i poczuć się wyjątkowo! 

Spis treści:

  1. Unikatowe naszyjniki z żywicy
  2. Wisiorki z żywicy
  3. DIY z żywicą – zrób to sam

Unikatowe naszyjniki z żywicy  

Naszyjniki uwielbia chyba każda kobieta. Perfekcyjnie ozdabiają szyję, a dodatkowo niektóre z nich wiążą się z jakąś historią. Naszyjnik z żywicy to doskonała opcja dla osób, które uwielbiają unikatowe produkty, jedyne w swoim rodzaju. Jeśli chcesz się wyróżniać i zachwycać wszystkich, to warto mieć w swoim biżuteryjnym asortymencie wyjątkowy naszyjnik z żywicy, który można założyć na każdą okazję.  

Wisiorki z żywicy 

Do żywicy można dodać różnorodne dekoracyjne elementy, które później znakomicie prezentują się jako wisiorek. Bardzo powszechne jest zatapianie w wisiorkach różnych drobiazgów takich jak: drobne kamyczki, bursztyny, suszone kwiaty czy perłowe proszki. To, co znajdzie się w wisiorku, zależy od Ciebie i Twojej wyobraźni. Wisiorek z żywicy możesz wykonać w różnych kształtach, wystarczy tylko wybrać odpowiednią formę sylikonową. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się wisiorki w kształcie serca, które mogą być wspaniałym pomysłem na prezent dla bliskiej Ci osoby. Taki podarunek z pewnością wywoła uśmiech na jej twarzy.  

Właściwości  żywicy sprawiają, że wisiorki z żywicy  są bardzo trwałe i pozostaną z Tobą na bardzo długi czas.  

DIY z żywicą- zrób to sam 

Żywica to idealne rozwiązanie dla osób, które uwielbiają samodzielnie tworzyć przeróżne rzeczy. To materiał, który wykorzystywany jest w wielu dziedzinach, również w pracach budowlanych. Doskonale sprawdzi się podczas wykańczania i ozdabiania domu. Do czego może się przydać? Tego dowiesz się z naszych artykułów DIY- jak zrobić 

  • Jak zrobić rzeczny stół drzewny?  

https://skleptechniart.pl/blog/poradnik-zrob-to-sam/zywica-epoksydowa-bezbarwna-rzeczny-stol-czesc-1 

https://skleptechniart.pl/blog/poradnik-zrob-to-sam/zrob-to-sam-posadzka-poliuretanowa-na-tarasie 

https://skleptechniart.pl/blog/poradnik-zrob-to-sam/twoja-wymarzona-posadzka-do-garazu-w-6ciu-prostych-krokach  

https://skleptechniart.pl/blog/poradnik-zrob-to-sam/frezowanie-betonu-przed-instalacja-posadzki 

https://skleptechniart.pl/blog/poradnik-zrob-to-sam/stol-z-zywicy-jak-zrobic-ten-wyjatkowy-mebel